Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
producent płytek spieków wielkoformatówych włoskich florim
FLORIM
Florim to producent włoskich płyek ceramicznych mogący pochwalić się ponad 50-letnią historią. Florim Ceramiche to włoska firma ceramiczna o międzynarodowej renomie w zakresie produkcji powierzchni ceramicznych dla potrzeb całej architektury, branży budowlanej i aranżacji wnętrz.
Widok:
Sortuj:

Marka troszczy się o ciągłe udoskonalanie swych produktów dzięki przeprowadzaniu badań, innowacjom, dbaniu o środowisko i odpowiedzialności społecznej.

Gwarancją największego doświadczenia, profesjonalizmu i najwyższej jakości jest oznaczenie: „Made in Florim”. W skład grupy Florim wchodzą najbardziej renomowani producenci płytek ceramicznych z całego świata: Floor Gres, Rex Ceramiche Artistiche, CEDIT, Casa dolce casa – Casamood, Florim Stone oraz Cerim.

Włoska marka specjalizuje się w produkcji luksusowych płytek wykonanych z gresu ceramicznego i porcelanowego. Produkty Florim to w szczególności ekskluzywne płytki wielkiego formatu przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Nowoczesne metody produkcyjne i ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie sprawiają, iż Florim to synonim luksusu i najwyższej jakości