Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
ARCANA PŁYTKI LOGO
Arcana
Arcana to hiszpański producent płytek ceramicznych dostępnych na rynku od 1997 roku. Firma oferuje produkty dobrej jakości o niepowtarzalnym designie.
Widok:
Sortuj:
Dzięki innowacyjnym technikom produkcji i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi, Arcana jest w stanie zapewnić przełom w projektowaniu, formatowaniu i wykończeniach swoich produktów. Głównym celem marki jest zaoferowanie klientom najwyższej możliwej jakości. ARCANA jest obecna na wszystkich pięciu kontynentach. 
 
Obecnie Arcana Ceramica oferuje szeroką różnorodność kolekcji dla wszystkich rodzajów pomieszczeń. Płytki cechują sią dużą odpornością mechaniczną i chemiczną, nadają sią zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. 
 
Do najpopularniejszych kolekcji należy zaliczyć kolekcję Stracciatella, która w ciekawy sposób podchodzi do tematu lastryko. W tej kolekcji znajdziemy zarówno płytki bazowe z delikatnym motywem terrazzo jak i bardzo charakterystycznymi dużymi kamieniami zatopionymi jakby w strukturze płytki. 
 
Jeśli poszukujesz innych produktów Arcana Ceramica które nie są przedstawione na naszej stronie śmiało możesz napisać do nas. Oferujemy konkurencyjne ceny i tylko oryginalny towar. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Arcana Ceramica w Polsce.